Промрынок 7 км, Фурнитурный сектор, магазин №2313, 6-ой ряд, Одесса, Украина
+380 (96) 257-58-30
Stitchshop Интернет магазин вышивки и рукоделия
ПодарокBC223 Кокер-Спанієль. Luca-S. Набір для вишивки хрестиком
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BC224
924 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 257-58-30
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Подарок к товару
Закажи и получи подарокВы экономите 53 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «BC223 Кокер-Спанієль. Luca-S. Набір для вишивки хрестиком»
Описание товара
Набір BC223 Кокер-Спанієль включає в себе повний комплект необхідних матеріалів:
- кольорову фотографію готової картини та інструкцію;
- високоякісні бавовняні нитки муліне Luca-S, намотані у відповідності зі значками на схемі таким способом, щоб забезпечити зручний процес роботи і зберігання муліне;
- канву Aida 16, виробництва німецької фірми Zweigart, білого кольору, розміром 30х34 см;
- укрупнену чорно-білу рахункову схему;
- 2 голки для вишивання, №26;
- П'яльця для вишивання Nurge Oval 230 Nr.10 (22x27 см) - WOODGRAIN
Розмір готової роботи - 16х16 см.
Основними напрямками компанії Luca-S є вишивка хрестом і гобеленова вишивка. Виробник з великою відповідальністю і любов'ю підходить до створення своїх наборів для вишивки. Кожна схема опрацьовується до найдрібніших деталей. Всі набори комплектуються високоякісними матеріалам.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Набор для вышивания крестом |
| Тематика вышивки | Животные |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 16 см |
| Диаметр | 16 см |
| Тип ткани | Канва |
| Состав набора | Нитки, Канва однотонная, Схема, Инструкция, Две иглы |
| Производитель | Luca-S |
| Страна производитель | Молдавия |
| Зашивка | Частичная |
Информация для заказа
- Цена: 924 ₴
